Z myślą o najmłodszych śpiochach

Jeśli jesteś rodzicem, to zapewne wiesz, że noworodki i niemowlęta przesypiają nawet kilkanaście godzin dziennie. Tak długi sen powinien być otulony nie tylko kołyską z szumiącymi dźwiękami, ale również wygodnym materacem. Bo komfort spania jest ważny już od samych narodzin! Chcesz, by Twoje maleństwo przesypiało wiele godzin w bezpiecznej pozycji? Postaw na właściwy materac, który znajdziesz właśnie u nas.

Materac Dobranocka marki Hilding – gwarancja słodkich snów

Materac dziecięcy Dobranocka marki Hilding jest odpowiedzią na pytanie: „Co zrobić, by moje dziecko dobrze spało już od pierwszych dni życia?” Żadne dodatkowe wspomagacze nie będą potrzebne, ponieważ Twój maluszek osiągnie taki komfort leżenia, że zaśnie w minutę. Wkład został wykonany z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam. Jej porowata struktura oraz dodatkowe nacięcia zapewniają właściwą wentylację, więc materac „oddycha”, a Twoje dziecko śpi w higienicznym środowisku bez bakterii i roztoczy. Prosta, a przy tym nowoczesna konstrukcja materaca Dobranocka gwarantuje Twojemu dziecku zdrowy i komfortowy sen przed aktywnym dniem – niezależnie od tego, czy mowa o dniu w żłobku, w przedszkolu, czy w domu. Materac jest nieprzemakalny, a jego rozmiary pozwalają na umieszczenie go nawet w najmniejszym, dziecięcym łóżeczku. Dbaj o odpowiedni sen Twojej pociechy już od samego początku!
W pakiecie z materacem Dobranocka otrzymujesz też pokrowiec Lotus z przeznaczeniem dla najmłodszych użytkowników. Pokrowiec posiada właściwości wodoodporne i antyalergiczne. Jest wolny od wybielaczy optycznych (OB Free), więc Twoje dziecko śpi bezpiecznie. Na dowód tego materac w pokrowcu Lotus otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022 r.

Materace dziecięce – spełniamy potrzeby milusińskich

Hilding Dobranocka - przyjazny dzieciomW ofercie marki Hilding znajdziesz różnorodne materace dziecięce stworzone w celu spełniania wysokich wymagań najmłodszych dzieci. Niemowlaki i noworodki nie mogą powiedzieć wprost, czego oczekują od wygodnego łóżka, ale my doskonale znamy ich potrzeby! Prezentujemy produkty miękkie, komfortowe i dopasowujące się do maleńkiego ciała. Jednak to nie wszystko. Zależy nam, by dać Ci w 100% bezpieczny materac, który ułatwi prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego nasze materace dziecięce poddajemy nie tylko testom wytrzymałościowym, ale także tym, które zapewniają rodzicom i maluchom poczucie bezpieczeństwa. Poddajemy materacyki badaniom pod względem obecności metali ciężkich, a ich wyniki są rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka. Staramy się więc oferować poszczególne modele, które ułatwiają rodzicom codzienną opiekę nad dziećmi – bez względu na ich wiek.

Dlaczego warto postawić na materac dziecięcy Dobranocka?

  • Dzięki wykonaniu wkładu z pianki FlexiFoam materac jest nie tylko niesamowicie elastyczny, ale też przewiewny. Twoje dziecko śpi z zachowaniem najwyższego poziomu higieny.
  • Materac jest odpowiedni dla alergików, ponieważ nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia oraz potencjalnych alergenów.
  • Jest nieprzemakalny – posiada pokrowiec odporny na wodę, olej czy inne zabrudzenia. Jeszcze więcej czystości wokół maluszka!
  • Sprawdzi się w przypadku małych i jeszcze mniejszych. Może być użytkowany przez dzieci nawet od pierwszego dnia życia.
  • Materac Dobranocka ma na względzie prawidłowy rozwój dziecka – zapewnia idealne podparcie i dba o kręgosłup już od samego początku użytkowania.