Urządzając sypialnię stawiamy na idealnie dopasowane do koloru ścian dodatki oraz zasłony, dzięki którym pomieszczenie to zyska harmonię. Jednak sypialnia bez dobrego łóżka nie będzie prawidłowo pełnić swojej funkcji, dlatego w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na nie. A dokładnie na materac, dzięki któremu odczuwamy komfort podczas snu, a rano budzimy się wypoczęci. Wybierając materac warto kierować się również jakością, jaką charakteryzuje rekomendowana marka materacy – Hilding Anders.

Poznaj Sleeping House

Sleeping House to firma zajmująca się od dystrybucją materacy. Powstała z troski o zdrowy, higieniczny oraz efektywny sen każdego człowieka i do dzisiaj umożliwia zakup najwyższej jakości materacy Hilding. Poprzez szeroką ofertę materacy różniących się między sobą twardością oraz innymi właściwościami wynikającymi z wkładu, Sleeping House jest w stanie zapewnić każdemu klientowi odpowiedni materac. Sklep internetowy Sleeping House funkcjonuje na stronie sleepinghouse.pl i w wygodny, łatwy i bezpieczny sposób można tam dokonać zakupu wybranego materaca. Firma gwarantuje, że dostawa wybranego materaca, niezależnie od jego gabarytów oraz ilości będzie darmowa, a wysyłka nastąpi w przeciągu jednego dnia. Wybierając materace Hilding w sklepie internetowym Sleeping House istnieje możliwość porównania materacy między sobą, a przejrzysty i rzetelny opis dostarcza wielu informacji. W raz wątpliwości do dyspozycji jest wykwalifikowany konsultant, z którym skontaktować się można za pośrednictwem czatu, telefonu komórkowego lub maila.

Materace Hilding z oferty Sleeping House

Wybór materaca jest ciężki z uwagi na wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Waga, wzrost, wiek, preferowana twardość czy stan zdrowia to tylko niektóre czynniki, jakie należy brać pod uwagę wybierając materac. Z uwagi na to w ofercie Sleeping House wyróżnić można:

  • Materace Hilding - kupisz je na sleepinghouse.pl!materace piankowe – materace zbudowane z innowacyjnej pianki, która idealnie dostosowuje się do naszego ciała, przyjemnie je otulając, a do takich materacy należy chociażby Hilding Conga,
  • materace sprężynowe – materace, których wkład składa się z trwałych i wytrzymałych sprężyn, które tłumią drgania powstające poprzez zmianę pozycji w czasie snu oraz zapewniające odpowiednia sprężystość, a do takich materacy należy Hilding Zorba.
  • materace hybrydowe – materace łączące w sobie najlepsze cechy materacy piankowych i materacy sprężynowych, a do takich materacy należy Hilding Dance.

Są to podstawowe materace, które dzielą się z uwagi na rodzaj wkładu, jednak Sleeping House dba również o osoby podróżujące oraz śpiące na wersalce, oferując im materac nawierzchniowy. Znaleźć tam można także materac dla osób schorowanych, cierpiących na przewlekłe bóle kręgosłupa lub schorzenia, którym polecany jest materac o właściwościach prozdrowotnych – materac o właściwościach rehabilitacyjnych. Sleeping House wie, że niezależnie od wieku należy dbać o kręgosłup, dlatego w ofercie swoje miejsce mają także materace dedykowane noworodkom oraz nastolatkom.

Niezależnie od wystroju sypialni, materac powinien się tam znaleźć. Umożliwi to nie tylko efektowne wysypianie się, ale w korzystny sposób wpłynie na samopoczucie, regenerację mięśni czy odporność. Sleeping House oferuje liczne modele materacy, które na podstawie indywidualnych preferencjo oraz sytuacji można owocnie wybrać.