Dobry sen potrafi zdziałać cuda z naszym organizmem, a zarazem jest najlepszą rzeczą po niezwykle ciężkim dniu. Można zapewnić go sobie poprzez odpowiednią higienę snu, czyli np. niejedzenie ciężkostrawnych potraw na noc, wietrzenie sypialni czy chociażby unikanie drzemek w ciągu dnia. Jednak jest coś jeszcze, co ma ogromny wpływ na efektywność oraz komfort snu – materac. Każde łóżko powinno być w niego zaopatrzony i odpowiednio dopasowany do użytkownika. Dlaczego?

Po co człowiekowi materac?

Średnio każdy z nas przesypia aż ⅓ swojego życia, co daje niemal 27 lat życia! Jest to niezwykle długi czas, który zostaje spędzony w łóżku, dlatego warto zadbać o odpowiednie podłoże. Mowa tutaj o materacu i jego niezwykle dużemu wpływowi na zdrowie człowieka. Za co odpowiada materac w czasie snu?

  • odpowiednie podparcie kręgosłupa,
  • zminimalizowanie ryzyka wad postawy oraz schorzeń kręgosłupa,
  • prawidłową regenerację mięśni,
  • dobre samopoczucie,
  • higieniczne środowisko snu.

Materac to inwestycja w zdrowie oraz komfortowy sen, ponieważ odpowiednio dobrany materac idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Dodatkowo jest niesamowicie sprężysty, elastyczny i trwały. Do takich materacy należą np. materace Hilding, a w tym między innymi materace nawierzchniowe – Hilding Bass, materace hybrydowe – Hilding Electro, czy materace medyczne, jak Hilding Salsa.

Czym jest firma SleepingExpert?

Materace Hilding - kupisz je na wyspani.eu!SleepingExpert to firma, która swoją działalność rozpoczęła jesienią 2006 roku w Polsce. Wszystko zaczęło się od małej miejscowości Osie w Borach Tucholskich, gdzie pojawił się pomysł, aby sprzedawać różnego rodzaju wyposażenie do sypialni. I tak się wszystko potoczyło – do małej miejscowości, poprzez strony internetowe pojawiały się pierwsze zamówienia. Wraz z upływem czasu firma rozrastała się i nic nie mogło jej zatrzymać – nawet powołanie do wojska pomysłodawcy biznesu. Przez te dziewięć miesięcy firma kierowana była z Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce i przy zaangażowaniu bliskich wciąż pięła się w górę. W końcu w kwietniu 2010 rok w Gdańsku otwarty został pierwszy sklep stacjonarny i co więcej, sprzedano pierwszy materac! Aktualnie SleepingExpert wciąż się rozwija i zamierza otworzyć swoje sklepy stacjonarne w wielu miejscowościach w Polsce. Materace zamówić można także na wyspani.eu, gdzie w łatwy i szybki sposób można wybrać, porównać i ocenić je, między innymi materace nawierzchniowe, materace hybrydowe czy materace medyczne. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika, ponieważ SleepingExpert zapewnia liczne modele materacy Hilding.

Każdy człowiek, aby porządnie oraz komfortowo wyspać się powinien zastanowić się nad zakupem materaca, np. od rekomendowanego producenta – Hilding Anders. W końcu materac zapewnia nie tylko wygodę, ale także i zdrowie oraz dobre samopoczucie! Najlepiej zacząć poszukiwania materaca na stronie SleepingExpert lub poprzez sklepy stacjonarne, które znajdują się między innymi w Poznaniu, Bochni, Gdańsku czy Łodzi.