Przyszedł czas na wymianę materaca i zastanawiasz się, jaki najlepiej wybrać? Poznaj bliżej nowoczesne materace ekologiczne, takie jak Hilding Gejzer i przekonaj się, dlaczego będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Dlaczego Hilding Gejzer?

Zacznijmy od tego, dlaczego właśnie warto jest wybrać nowoczesny produkt, jakim jest Hilding Gejzer. Co stanowi trzon tego typu wyrobu? Wysokiej jakości sprężyna kieszeniowa!  Elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, dzięki czemu cieszyć możemy się wysoką elastycznością punktową. Oznacza to, że powierzchnia, na jakiej śpimy ugina się jedynie w miejscach, na których rzeczywiście leżymy. Warto też wspomnieć, że sprężyna została wyprofilowana w aż siedem stref twardości. Co to jednak dokładnie oznacza? Wyrób inaczej reaguje na nacisk wywierany na poszczególne jego partie, dzięki czemu my otrzymujemy mocno zindywidualizowane podparcie. Koniecznie trzeba również dodać, że całość wzbogacono o starannie wyselekcjonowane pianki, które sprawiają, że nasze ciało przez całą noc jest utrzymane w prawidłowej pozycji, a także zwiększają twardość. Wszystko to sprawia, że wskazany materac jest naprawdę uniwersalny.

Eko zalety – poznaj je bliżej! 

Hilding Gejzer - materace ekologiczne sposobem na zdrowy senZastanawiasz się jakie zalety posiada wskazany materac ekologiczny, zarówno jeśli chodzi o kwestie związane z jego wpływem na środowisko, jak i na nasz ogólny komfort snu to zaraz Ci odpowiemy. Wymienić możemy tutaj:

  • opakowanie, które częściowo zostało wyprodukowane z recyclingu,
  • wykorzystanie zielonej energii w czasie procesu produkcji,
  • możliwość poddania wyrobu recyklingowi,
  • dwustronność wyrobu (możliwość skorzystania z dwóch różnych twardości),
  • świetna stabilizacja naszego kręgosłupa,
  • wysokiej jakości pokrowiec, który nadaje się do recyklingu, lecz jednocześnie cieszy nas przyjemnymi odczuciami w czasie leżenia.

To oczywiście nie wszystkie jego zalety – pozostałe bez wątpienia poznasz, jak tylko materac trafi do Twojej sypialni!

Dla kogo?

Bez wątpienia warto, jest jeszcze wspomnieć dwa słowa o tym, dla kogo wskazany model może się dobrze nadać. Bez wątpienia prawdziwym strzałem w dziesiątkę Hilding Gejzer będzie dla wszystkich par, a nawet tych, pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja wagowa. A to wszystko dzięki temu, że całość bardzo indywidualnie reaguje na wywierany nacisk, a co za tym idzie, indywidualnie dostosowuje się do kształtu sylwetki. Na pewno idealnie nada się również dla wszystkich seniorów, lecz również sportowców, którym zależy na szybkiej regeneracji ciała.

Jesteśmy przekonani, że nowoczesny produkt idealnie nada się do wszystkich sypialni. Pamiętajmy, że nawet na zakupach warto myśleć o naszym środowisku naturalnym!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/