Obecny świat stawia przed nami wiele wyzwań, Jednym z nich jest postępująca degradacja środowiska naturalnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i potrzebom planety stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, do których produkcji zastosowaliśmy ekologiczne rozwiązania. W ich składzie znajdziesz między innymi lateks naturalny, czy bawełnę organiczną. Dzięki wykorzystaniu produktów pochodzących ze zrównoważonych źródeł materac naturalny Hilding Fen zyskał niesamowite właściwości. Produkt ten nie tylko sprawi, że zaczniesz spokojnie zasypiać, ale również kompleksowo zadba o Twoje zdrowie. Możesz zapomnieć o bólu pleców i męczących nawrotach alergii. Poznaj Hilding Fen i zdecyduj się na naturalne rozwiązanie. 

Kto powinien wybrać Hilding Fen?

Materac Hilding Fen z pewnością spodoba się parom, zwłaszcza o dużej różnicy wagowej. Jeśli między Tobą a partnerem występuje różnica ponad 30 kilogramów – nie masz o co się martwić. Produkt jest niezwykle wytrzymały, a co więcej wyróżnia się elastycznością punktową. Dzięki temu ugina się wyłącznie w miejscu położenia ciężaru, co sprawia, że partner nie poczuje ruchów, które wykonujesz podczas snu. Hilding Fen to także perfekcyjna opcja dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Model stabilizuje jego pozycję i dba o doskonałe podparcie całego ciała. Spodoba się także seniorom, bo dzięki swojej sprężystości ułatwia wstawanie i obracanie się. Znacznie poprawi także komfort materaca bazowego. Sprawdzi się w sypialni osób, które wolą raczej twardsze podłoże.

Naturalny wybór

Spokojny sen alergika? Wybierz materace naturalne Hilding Fen!Pokrowiec materaca został wykonany z włókien lnu. To jeden z najtrwalszych surowców naturalnych. Jego wytrzymałość sprawia, że nie musisz martwić się o szybkie zniszczenie produktu. Został uzupełniony o bawełnę organiczną, zebraną ze zrównoważonych hodowli. Dzięki niej jest aksamitny i niezwykle miękki w dotyku. Produkt został wypełniony lateksem naturalnym, produkowanym między innymi z mleka pochodzącego z drzew kauczukowych. Składnik ten skutecznie walczy z rozwojem bakterii, czy grzybów, a także niweluje roztocza kurzu. To szczególnie ważna właściwość dla alergików. Materac składa się także z pianki ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Ten cud natury wykazuje właściwości przeciwzapalne i już od setek lat posiada swoje zastosowanie w medycynie.

Zadbaj o planetę

Wybierając materace naturalne, wspierasz walkę o dobro środowiska naturalnego. Ten odpowiedzialny wybór nie tylko pomoże naturze, ale również Tobie. Twoja sypialnia zyska piękny wygląd, a Ty zaczniesz zdrowo się wysypiać. Zapomnisz o nieprzespanych nocach i porannym bólu pleców. Materac zapewni podparcie dla Twojego kręgosłupa i dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Dzięki zastosowaniu lateksu naturalnego Twój sen stanie się niezwykle higieniczny. Odpowiednia wentylacja wewnątrz Hilding Fen sprawi, że Twoje łóżko będzie czystsze i pozbawione wilgoci. Dzięki temu jest niesamowicie bezpiecznym rozwiązaniem dla alergików.

Zadbaj o środowisko i swoje zdrowie wybierając rozwiązania dobre dla ekosystemu. Zmiana zaczyna się od świadomego wyboru, a Ty już dziś możesz brać w niej udział. Pozwól sobie na komfortowy sen w towarzystwie natury i sprawdź materac naturalny Hilding Fen!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/