Szukasz materaca, który będzie stanowił gwarancję silnego podparcia? Warto jest zwracać tutaj uwagę na modele najtwardsze, takie jak Hilding Foxtrot.

Dwie twardości w jednym materacu

Materace do spania to bardzo szeroka kategoria produktów, wśród których znajdziemy również modele, jakie za zadania mają zapewniać silne i stabilne podparcie całego ciała i tak jest w przypadku wyrobów wysokoelastycznych. Hilding Foxtrot, w zależności od tego, z której jego strony postanowimy skorzystać, jest twardy lub też bardzo twardy. Jednocześnie każdą partię ciała podpiera w sposób indywidualny, a to dzięki wyprofilowaniu wypełnienia w aż siedem stref twardości. Jakie korzyści płyną z tego, że materac posiada dwie dwie strony o różnych właściwościach? Niewątpliwie należy tutaj wspomnieć o fakcie, że przede wszystkim łatwo jest go dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. W zależności od tego, jakiego podparcia w danym momencie potrzebujemy wystarczy tylko odwrócić go. W pozytywny sposób wpływa to chociażby na żywotność całego produktu, ponieważ zużywa się on w takich okolicznościach równomiernie.

Materac Hilding Foxtrot - gwarancja stabilnego podparciaDla kogo twardy model?

Materace Hilding to wyroby, wśród których znajdziemy właśnie twarde i bardzo trwałe produkty. Dla kogo szczególnie sprawdzi się Hilding Foxtrot? Polecany jest on między innymi dla osób, które muszą borykać się z różnego rodzaju problemami z kręgosłupem czy bólami pleców i w związku z tym potrzebują szczególnie stabilnego podparcia. Nada się też dla osób starszych czy też po prostu o podwyższonej masie ciała – warto jest pamiętać, że twardość najlepiej jest dobierać właśnie z uwzględnieniem naszej wagi – lżejsi powinni wybierać modele bardziej miękkie, ciężsi zwracać uwagę na twardsze, które będą zapobiegać nienaturalnemu wyginaniu się kręgosłupa.

Hilding Foxtrot – dlaczego warto na niego postawić?

Wybór wskazanego modelu niesie ze sobą bez wątpienia wiele zalet! Poza tym, że zastosowana pianka wysokoelastyczna świetnie podpiera ciało to jednocześnie jest bardzo sprężysta, wytrzymała i odporna na odkształcenia, dzięki czemu całość przy właściwym użytkowaniu będzie na służyła przez naprawdę długi czas! Warto też zwrócić uwagę na kwestie dotyczące wentylacji. Wkład posiada specjalistyczne nacięcia oraz został odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu nie gromadzi wilgoci i zapobiega rozwojowi wszelkich grzybów pleśni czy też innych niepożądanych gości. Co szczególnie może okazać się istotne dla alergików, całość wyprodukowana jest z bezpiecznych materiałów, które nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie! Jeśli chodzi o kwestie związane z higieną, warto jest też zwrócić uwagę na dostęp pokrowce: wybierać możemy pomiędzy lekkim i miłym Italiano, a Hybrid, jaki jest odporny na mechacenie i bardzo gładki, dzięki temu, że został wzbogacony o stretch.

Porządny model wysokoelastyczny to świetna opcja dla wszystkich, którzy poszukują stabilnego podparcia, które jednak w parze idzie z wygodą oraz komfortem korzystania.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/