Wszyscy lubimy spokój, stabilność oraz posiadanie swojej strefy komfortu, jednak często potrzebujemy zmiany, a nawet rewolucji. Żeby uzyskać pełnię życiowego komfortu ważne jest, aby nasz sen i relaks był na najwyższym, możliwym poziomie. Jest on gwarancją możliwości działania na pełnych obrotach, wyspani mogą więcej, dlatego zadbaj o to, by rano budzić się z uśmiechem na twarzy, będąc gotowym do działania. Taki stan rzeczy możesz osiągnąć w bardzo prosty sposób… zmieniając swój materac na taki, który całkowicie odmieni Twoje życie.

Inteligentny materac

Hilding Step to rolowany materac zbudowany na bazie 7-strefowej sprężyny kieszeniowej zapewniającej optymalne wsparcie kręgosłupa i całego ciała. Każda sprężynka wewnątrz wkładu pracuje osobno – uginają się tylko te części, na które wywierasz największy nacisk. Można powiedzieć, że działa on w sposób inteligentny, idealnie dopasowując się do każdego użytkownika, takie działanie sprawia, że zdobywa on serce wszystkich, którzy mieli z nim doczynienia.

Zyskaj drugą młodość

Hilding Step - 7-strefowa sprężynaPrezentowany model to znakomite rozwiązanie nie tylko dla młodych użytkowników, jego specyfikacja sprawia, że z ogromnym przekonaniem rekomendujemy go wszystkim seniorom. Zorba jest to materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się. Po przebudzeniu możesz poczuć się o kilka lat młodszy, tak działa komfortowy sen!

Pary go kochają

Fakt, że jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantujący optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała docenią wszystkie pary. Dzięki takiej specyfikacji partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów. Zamiast kłócić się o kolejną nieprzespaną noc, przyjemnie jest o poranku. z uśmiechem na twarzy, opowiadać sobie o kolorowych snach. Niech spokojny i komfortowy sen będzie tym, co jeszcze bardziej Was do siebie zbliży.

Alergia to nie problem

Czy wiesz, że w ciągu całego życia śpimy ok. 20 lat!? Warto więc zadbać o to by nasz sen był nie tylko komfortowy, ale również w odpowiedni sposób oddziaływał na nasze zdrowie. Hilding Step bardzo dobrze wpływa na regenerację organizmu i co istotne spokojnie mogą korzystać z niego alergicy – model ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Elegancki pokrowiec Silver

Hilding Step ubrany jest w pokrowiec Silver. Jego struktura przepuszczająca powietrze, ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec w kolorze białym elementami srebra o bardzo eleganckim, klasycznym wyglądzie. Pokrowiec z możliwością prania do 60°.

Prezentowany materac nie zawiedzie nikogo, nawet osobę o skrajnie wysokich oczekiwaniach. Jeśli jesteś jedną z nich, przekonaj się sam, my zapewniamy Ci 5 lat gwarancji na jego wkład. Warto sprawić sobie prezent i poznać możliwości Hilding Step, które całkowicie odmieniają oblicze snu i pozytywnie wpływają na każdy poranek.