Tango to taniec z klasą, dlatego nie boimy się nadać takiej nazwy jednemu z naszych materacy. Jest jednak jedna zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma rzeczami, w pierwszym przypadku musisz znać masę zaawansowanych kroków, a względem naszego modelu tylko jeden i to banalnie prosty… Kładziesz się na nim, przykładasz głowę do poduszki i już możesz mówić o sobie mistrz spania, ponieważ momentalnie przeniesie Cię on w błogi i komfortowy sen.

Bo do tanga trzeba dwojga

Hilding Tango to dwustronny, rolowany materac dla par, którego konstrukcja opiera się na sprężynach kieszeniowych. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową. Poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Dzięki temu partner śpiący obok nie obudzi się pod wpływem naszych ruchów. Takie rozwiązanie sprawi, że Wasze uczucie będzie jeszcze mocniejsze, ponieważ nic tak dobrze nie wpływa na relacje jak konkretnie i komfortowo przespana noc. Gwarantujemy, że śpiąc na tym modelu, nie usłyszysz od swojego partnera, że wstał lewą nogą.

Tango również dla starszych

Hilding Tango - materac sprężynowyŚpiewać i tańczyć każdy może, niezależnie od wieku, podobnie jest z naszym materacem!
Rekomendujemy go wszystkim seniorom – jest to materac gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się. Śpiąc na Hilding Tango, każdy dzień rozpoczynasz tanecznym krokiem, wypoczęty i zrelaksowany, już nigdy więcej nie powiesz, że wstałeś lewą nogą.

Dbaj o swój kręgosłup z Hilding Tango

Hilding Tango polecamy wszystkim, którzy liczą na zbawienne efekty korzystania z materaca względem zdrowej kondycji ciała i ducha. Jego konstrukcja jest gwarancją odpowiedniej regeneracji mięśni oraz stabilizacji pozycji kręgosłupa. Dodatkowo zalety tego materaca odkryją również alergicy! Model ten został ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia.

Decyzja należy do Ciebie

Nie na wszystkie rzeczy w życiu mamy wpływ, aby choć trochę odmienić ten stan rzeczy, postanowiliśmy dać Ci wybór pokrowca dla Twojego Hilding Tango. Ciesz się takim, który będzie odpowiadał Ci najbardziej:

  1. Pokrowiec Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.
  2. Pokrowiec Velvet – niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Ciesz się gwarancją

Nic nie daje tyle spokoju, jak pewność dobrze dokonanego zakupu. Decydując się na Hilding Tango otrzymujesz 15 lat gwarancji na jego wkład.