Oglądając ulubione filmy lub seriale, często pewnie zastanawiałeś się jak to jest, że ich bohaterowie mają tak wspaniałe życie. Budzą się rano z uśmiechem na twarzy, przeciągają, jedzą pyszne śniadanie, popijając kawą,momentalnie gotowi są do działania. Wielu osobom wydaje się, że nie da się osiągnąć takiego poziomu, ponieważ ich pobudka to wieczna katorga. Pozwólcie, że wybijemy Was z tego myślenia, gdyż jest jeden, sprawdzony przez wiele osób sposób, na uzyskanie życia jak z ekranów telewizji. Wystarczy, że pozbędziesz się swojego starego materaca i postawisz na taki, który będzie gwarancją komfortowego i błogiego snu, odmieniając Twój każdy poranek.

Hilding Zorba to materac, którego konstrukcja oparta jest na 7-strefowej sprężynie kieszeniowej. Jej funkcjonalność zapewnia doskonałe dopasowanie do anatomicznej budowy Twojego ciała. Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują właściwe podparcie, dzięki czemu niezależnie od pozycji czujesz się komfortowo. Korzystając z tego modelu, możesz być pewien, że go pokochasz, co więcej, będzie to miłość od pierwszego leżenia, ponieważ pozytywne skutki komfortowego snu odczujesz natychmiastowo.

Miłość nie zna wieku, podobnie jest z naszym materacem. Hilding Zorba jest to model gwarantujący stabilizację i doskonałe wsparcie ciała, odpowiednio sprężysty, ułatwiający wstawanie i obracanie się. Takie cechy sprawiają, że będzie on idealnym wyborem dla Seniorów, korzystnie wpływając na ich spokojny i komfortowy sen.

Hilding Zorba - antybakeryjnyMiłość jest cierpliwa, wszystko znosi i nigdy nie ustaje, ale na wszelki wypadek, lepiej nie poddawać jej tak ciężkiej próbie, jak źle przespana noc. Zorba to idealny wybór dla par i na pewno Was nie zawiedzie, a jeśli do tej pory nie czuliście się najlepiej podczas wspólnego spania, zrewolucjonizuje Wasz sen! Prezentowany model charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową, gwarantując optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała. Dzięki takiej specyfikacji partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Jeśli jesteś alergikiem, możesz być spokojny, prezentowany model to świetny wybór dla osób, które męczą się z tym uporczywym problemem. Nasze materace posiadają certyfikat Oeko-Tex, zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do ich produkcji są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując materac Hilding Zorba masz pewność wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Hilding Zorba ubrany jest w pokrowiec Silver. Jego struktura przepuszczająca powietrze, ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca. Pokrowiec w kolorze białym elementami srebra o bardzo eleganckim, klasycznym wyglądzie. Pokrowiec z możliwością prania do 60°.

Nie bylibyśmy sobą, gdyby za pewnością oraz dumą z prezentowanego produktu, nie stały dodatkowe zobowiązania względem klienta. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnego wyboru dokonujesz, decydując się na zakup materaca. Dlatego, stawiając na model Hilding Zorba otrzymujesz aż 5 lat gwarancji na jego wkład. Zaprezentowana przez nas całość sprawi, że korzystając z niego, naprawdę będziesz spać spokojnie.