Planujesz zakup nowego materaca dla swojego dziecka, ale nie wiesz czym powinieneś się kierować przy wyborze? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, niezależnie od wieku twojego malucha.  

Funkcjonalność 

Jeśli poszukujesz materaca dla mniejszego dziecka, to warto zwrócić uwagę na jego właściwości. Idealnym rozwiązaniem będzie Hilding Safety Smyk. To produkt, który jest dedykowany głównie dla niemowląt. Jego producenci zadbali o bezpieczeństwo twojego dziecka. Wkład materaca został tak zaprojektowany, by kształtem przypominać łódeczkę. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko, że twoje dziecko przekręci się i wypadnie z łóżeczka. Co więcej, Hilding Safety Smyk to produkt, który możesz zabrać w daleką podróż, na wakacje czy do znajomych. Materac może posłużyć również, jako przewijak dla maluszka. Co więcej, opisywany materac uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co oznacza, że jest to produkt, którym zaufało już wielu rodziców. Wybierając materace dla dziecka warto zastanowić się, na jakich funkcjach Ci najbardziej zależy.

Materac dla nastolatka 

Jakie materace dla dziecka są szczególnie polecane?Szukasz materaca dla nieco starszych dzieci lub nastolatków? Koniecznie zapoznaj się z produktem Hilding Funky. Jest to świetny materac, który sprawdzi się w pokoju każdego nastolatka w wieku szkolnym. Dodatkowo zadbano, aby materac był przystosowany do łóżek piętrowych i wysuwanych. Jego wkład skonstruowano z dwóch pianek, które cechują się wysoką elastycznością. Sprawdzi się u dzieci, które potrzebują nieco mocniejszego wsparcia kręgosłupa. Pokrowiec Young, w który ubrano materac, został uszyty z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na wszelkie zabrudzenia – rozlany sok lub kakao nie będą już problemem! Co więcej, pokrowiec posiada młodzieżowy wzór, który świetnie będzie się komponował z dekoracjami w pokoju nastolatka.

Produkt, zapewniający wsparcie 

Materace do spania dla dzieci, powinny stanowić wsparcie dla ich rozwijających się mięśni i kości. Jeśli zależy Ci na tych aspektach – Hilding Breakdance będzie świetnym rozwiązaniem. Jest to solidny i niezwykle sprężysty materac, którego twardość jest przystosowana dla młodzieży w wieku dojrzewania. Materac jest dwustronny, a każda ze stron dostarcza innego komfortu, co oznacza, że możesz go dobrać do aktualnych preferencji twojego dziecka. Hilding Breakdance to produkt wykonany z nowoczesnej pianki FlexiFoam, która odznacza się optymalną elastycznością i plastycznością. Materac nada się też dla dzieci, które zmagają się z alergią, ponieważ do jego produkcji nie wykorzystano materiałów potencjalnie alergogennych lub surowców niebezpiecznych dla zdrowia. Możesz być pewien, że wybierając ten produkt, zapewnisz swojemu dziecko wygodę oraz wspomożesz jego prawidłowy rozwój.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy materac dla swojego maluszka lub nastolatka.