Planujesz z partnerem wymianę waszego starego materaca, ale nie wiecie na jaki produkt się zdecydować? Warto zwrócić uwagę, aby zapewniał on komfort, spokojny odpoczynek i pozwalał na regenerujący sen. Materace dwuosobowe to produkty, które powinny dopasowywać się do sylwetek obu partnerów i nie zaburzać ich snu. Przeczytaj artykuł, by poznać świetne materace dla par.

Elastyczność i wygoda

Pierwszy produkt, który sprawdzi się w sypialni nawet najbardziej wymagających par to Hilding Breakdance. Wkład materaca został wykonany z dwóch bardzo elastycznych i niezwykle przewiewnych pianek Flexifoam. Każda z nich cechuje się odmienną twardością – wystarczy, że przełożysz materac na drugą stronę, a uzyskasz inny rodzaj komfortu. Producenci zadbali, by zapewnić materacowi odpowiednią wentylację i zadbać o jego higienę. Materac ma możliwość oddychania, co wpływa na jego jakość i trwałość. Hilding Breakdance to materac, który jest przystosowany do łóżek z regulowanymi stelażami, ponieważ jest niezwykle elastyczny. Ponadto, odznacza się certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest to produkt całkowicie bezpieczny dla twojego zdrowia.

Solidne wsparcie

Jakie materace dla par są polecane?Drugi produkt, który zapewni obojgu partnerom odpowiednie wsparcie to Hilding Pasodoble. Nada się on w przypadku par, które preferują twardsze podłoże. Producenci zadbali o najdrobniejsze szczegóły, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkownika. Jest to materac twardy i nie zapada się pod wpływem nacisku, dlatego sprawdzi się w sypialni pary. Pomaga stabilizować kręgosłup i pozwala mięśniom odprężyć się po ciężkim dniu. Produkt wzbogacono o matę kokosową, która podwyższa twardość materaca, przy jednoczesnym zachowaniu sprężystości i plastyczności. Co więcej, materac odznacza się certyfikatem jakości AEH. Oznacza to, że produkt przeszedł wiele testów i badań. Przeanalizowano jego higienę, ergonomię, klimat oraz trwałość, by ostatecznie nagrodzić go tą odznaką.

Odpowiednia wentylacja

Trzecim świetnym produktem dedykowanym parom jest materac SleepMed Hybrid Premium. Produkt został zbudowany ze sprężyn multipocket, które zapewniają wysoką elastyczność punktową. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy dzielisz łóżko z partnerem. Materac potrafi dopasować się do ciała osoby śpiącej i zagwarantuje mu wiele punktów podparcia. Do konstrukcji SleepMed Hybrid Premium wykorzystano termoelastyczną piankę VitaRest, która pod wpływem wydzielanego przez człowieka ciepła i nacisku dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Wykorzystanie maty kokosowej zapewnia sprawną cyrkulację powietrza w materacu. Dzięki odpowiedniej wentylacji będziesz mógł zadbać o optymalne środowisko i higienę snu. Dodatkowo, materac uzyskał status produktu medycznego, co oznacza, że charakteryzuje się właściwościami prozdrowotnymi.

Jeśli szukasz idealnego materaca dla siebie i swojego partnera to koniecznie rozważ zakup którejś z trzech naszych propozycji. Wymienione materace do spania to produkty najwyższej jakości.