Skomponowanie komfortowego łóżka to nie lada wyzwanie, gdyż pod uwagę musimy wziąć wiele czynników, w tym osobiste potrzeby oraz preferencje. Jednak nie bez znaczenia jest również dobór odpowiednich produktów. Wśród nich powinny znaleźć się przede wszystkim materace SleepMed oraz poduszki. Dlaczego i w jaki sposób wpływają na jakość snu? 

Materace SleepMed – budowa i właściwości

Materace SleepMed na tle innych wyróżniają się przede wszystkim unikalnym wkładem, który stanowi innowacyjna pianka. Odpowiada między innymi za odpowiednie dopasowanie się do sylwetki użytkownika, a także umożliwia komfortowe warunki do wypoczywania. Oprócz tego, wewnątrz znaleźć można również wypełnienie hybrydowe, czyli łączące w sobie piankę oraz siedmiostrefową sprężynę kieszeniową. Gwarantuje ona między innymi redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Co więcej, każdy materac wyróżnia się:

  • technologią Airforce, która wspomaga wentylację wypełnienia,
  • możliwością regulacji twardości wynikającej z maty kokosowej i odpinanego topu,
  • właściwościami prozdrowotnymi potwierdzonymi statusem wyrobu medycznego,
  • wysoką higienicznością oraz antyalergicznością.

Poduszki SleepMed – czym się wyróżniają? 

Poduszki i materace SleepMed - najlepszy duet dla zdrowego snuPoduszka SleepMed to wyjątkowy produkt, który stanowi jeden z ważniejszych elementów wyposażenia łóżka. Wyróżnia ją przede wszystkim ergonomiczny kształt oraz zastosowane materiały, w tym pianka, umożliwiająca idealne dopasowanie się do anatomicznego kształtu głowy. Co więcej, poduszka SleepMed charakteryzuje się:

  • wysokim stopniem oddychalności,
  • antyalergicznością,
  • pokrowcem z możliwością ściągnięcia i wyprania w domowych warunkach.

W ofercie SleepMed znajduje się kilka modeli, z czego każdy z nich jest dedykowany dla innej pozycji do spania. W ten sposób możemy znaleźć produkt idealny dla siebie.

Dlaczego warto zainwestować w poduszki i materace SleepMed? 

Materace SleepMed przede wszystkim odpowiadają za prawidłowe dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, tym samym gwarantując wsparcie dla kręgosłupa. W ten sposób mięśnie nie ulegają nadmiernym spięciom i mogą się całkowicie zregenerować. Co więcej, materace SleepMed:

  • redukują dolegliwości bólowe związane ze schorzeniami kręgosłupa,
  • minimalizują ryzyko pogłębiania się schorzeń kręgosłupa,
  • zapobiegają powstawaniu wad postawy.

Natomiast poduszka odpowiada za stabilizowanie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Działa w podobny sposób, z tą różnicą, że uniemożliwia budzenie się, np. z obolałym karkiem.

Zdrowy sen, to nic innego, jak budzenie się w pełni sił oraz w dobrym humorze. Aby było to możliwe, to warto zainwestować w najwyższej jakości materace SleepMed oraz poduszki, które mają pozytywny wpływ na efektywność wypoczynku.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/