Zastanawiasz się, jaki produkt będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania? Jak dobrać materac? Dzisiaj kilka porad, jak znaleźć wyrób, który przez długi czas zagwarantuje nam spokojny sen.

Materac dla par

Zacznijmy od największych produktów, takich jak tani materac 200×200, który może idealnie sprawdzić się dla wszystkich par. Jak znaleźć model, który będzie w stanie spełnić oczekiwania aż dwóch osób? Może być naprawdę trudne, jednak spróbujemy! Przede wszystkim warto jest szukać wyrobu, który będzie odpowiednio podpierać ciało zarówno jednej, jak i drugiej osoby. Zasadniczo twierdzi się, że twardość powinno się wybierać pod cięższego z partnerów, jednak bez wątpienia znajdziemy rozwiązania, które dla dwóch osób będą po prostu wygodne. Wymienić możemy tutaj między innymi wyroby z pianką wysokoelastyczną czy też sprężynowe, a konkretniej kieszeniowe, gdzie elementy wypełnienia nie dotykają się ze sobą, dzięki czemu bardzo indywidualnie reagują na nacisk, który jest wywierany na powierzchnię, a do tego chociażby minimalizują ryzyko odczuwania drgań czy zapadania się lżejszej osoby.

Jaki wybrać?

Na pewno dobrze nada się tutaj Hilding Tango. Jest to właśnie wyrób kieszeniowy, w przypadku którego elementy wypełnienia, jak zostało wspomniane, nie dotykają się bezpośrednio ze sobą. Tani materac: idealne rozwiązanie dla każdego!Jednak, koniecznie podkreślmy, że materac posiada aż dwie twardości: wystarczy go odwrócić na drugą stronę, aby  zmienić siłę podparcia. Warto jest też wspomnieć, że w jego wnętrzu znajdziemy różnego rodzaju wysokiej jakości pianki, a mianowicie mamy tutaj na myśli:

  • piankę wysokoelastyczną
  • piankę FlexiFoam.

Dodajmy też, że wypełnienie zostało tutaj wyprofilowane w aż siedem stref twardości. Oznacza to, że inne podparcie otrzymuje na przykład głowa, szyja, barki, uda czy nawet stopy, dzięki czemu jesteśmy w stanie się w pełni zregenerować i możemy cieszyć wspaniałym podparciem.

A co dla pozostałych?

Dobrze wiemy, że znacznie łatwiej jest wybrać model dla singla, jednak to również może powodować nam problem. Tutaj najlepiej jest sobie odpowiedzieć na pytanie, czego potrzebujemy i co po prostu jest dla nas najważniejsze. Pod uwagę trzeba brać również nasz stan zdrowia czy też tryb życia. Warto jest zwracać uwagę chociażby na wyroby, które dają nam szansę dostosowania twardości.

Tani materac? Jest on w stanie zagwarantować nam zdrowy i spokojny sen przez całą noc. Wystarczy jedynie znaleźć taki, który rzeczywiście będzie spełniał nasze potrzeby. Nie ma na co czekać!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/