Połączenie najwyższej jakości materiałów? To właśnie materace SleepMed. Poznaj bliżej model, który swobodnie możesz dostosować do swoich potrzeb, ze sprawą jego sześciu twardości. Poznaj bliżej wyjątkowy model!

Materac dla najbardziej wymagających

Materac SleepMed Premium Plus został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Dokładniej mamy tutaj na myśli specjalnie opracowane, zaawansowane technologicznie pianki. Pierwszą, o której wspomnimy jest termoelastyczna Celsius® – Waterlily®. Pod wpływem temperatury dostosowuje się ona do kształtu naszego ciała, delikatnie odciąża kręgosłup, w szczególności odcinek szyjny i kark. Porządnie podpiera ciało, jednocześnie przyjemnie je otula zapewniając w ten sposób optymalną powierzchnię do snu. Dla wielu może okazać się również istotne, że została ona stworzona mając na uwadze dbałość o środowisko naturalne. Za inne pozytywne właściwości odpowiada tutaj również wysokoelastyczna VPPHR. Warto dodać, że wspomniana wcześniej pianka termoelastyczna została wyprofilowana w siedem stref twardości. Oznacza to, że każda ze stref w indywidualny sposób dopasowuje się w sposób indywidualny do poszczególnych partii ciała, dzięki czemu mięśnie się szybciej regenerują.

Dlaczego SleepMed? 

SleepMed Premium Plus - dostosuj go do swoich potrzebDlaczego warto jest postawić akurat na ten materac? Przede wszystkim ze względu na możliwości dostosowania siły podparcia do naszych indywidualnych potrzeb. Możemy przecież wszyscy mieć przecież różne wymagania w kwestii twardość. Zależą one od naszej wagi, stanu zdrowia, płci, poziomu aktywności fizycznej czy też po prostu upodobań. Każde podłoże cechuje się innymi właściwościami: jedne będą bardziej miękkie, inne z kolei odznaczać będą się niemałą twardością i dużą ilością punktów podparcia. Warto dodać, że odpinany top, który odpowiada na możliwość regulowania podłoża, na którym śpimy może być również wykorzystywany indywidualnie. Dzięki temu nada się na przykład do zabrania ze sobą w podróż! Dodajmy, że o wysokiej jakości produktu świadczy fakt, że uzyskał on status wyrobu medycznego I klasy.

Właściwości antyalergiczne materaca

Materac jest przyjazny alergikom. Technologia Airforce, która polega na specjalnym nacinaniu pianki gwarantuje świetny przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci z wnętrza produktu na zewnątrz. Dzięki temu materac jest wolny od wszelkiego rodzaju grzybów, bakterii czy też pleśni. Ważną rolę pełni także pokrowiec. W materiale umieszczone zostały aktywne probiotyki, które w znaczny sposób zmniejszają ilość kurzu oraz bakterii. Żeby zachować go w pełnej czystości bez obaw możemy go wyprać w warunkach domowych w pralce, dzięki czemu skutecznie pozbędziemy się zabrudzeń niezależnie od ich źródła!

Materace to bardzo istotna sprawa. Wyboru idealnego produktu nie można bagatelizować, mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć idealne rozwiązanie!